Riigikantselei

 • Riigikantselei, 17.04.2014 16:05 Avatud valitsemise tegevuskava fookuses on avalikud teenused, kaasamine ja läbipaistvus

  Avatud valitsemise tegevuskava fookuses on avalikud teenused, kaasamine ja läbipaistvus

  Avatud valitsemise partnerluse (AVP) tegevuskava vastutaja Eestis on riigikantselei ja 2014-2016 tegevuskava fookuses on avalike teenuste arendamine, kaasamine poliitikakujundamise protsessis ning eelarve läbipaistvus.

  Märtsis ametisse astunud valitsus on rõhutanud vajadust muuta Eesti riigivalitsemine avatumaks ning koalitsiooni tegevuskava paneb AVP koordineerimise vastutuse Eestis riigikantseleile. AVP uus kaheaastane tegevuskava tuleb rahvusvahelisele tugiüksusele esitada 15. juuniks. Riigikantselei korraldab tegevuskava koostamise ning esitab mais tegevuskava eelnõu avalikule ...

 • Riigikantselei, 16.04.2014 17:01 Eestis tähistatakse 10 aasta möödumist Euroopa Liidu ja NATOga ühinemisest

  Sel kevadel möödub 10 aastat Eesti ühinemisest Euroopa Liidu ja NATOga. Sel puhul toimub mitmeid üritusi ning muid ettevõtmisi. 

 • Riigikantselei, 21.03.2014 18:16 Eestit külastab Gruusia riigisekretär

  Riigikantseleis viibib täna koostöös OECD-ga Gruusia riigisekretär Maya Tskitishvili, kes koos delegatsiooniga saab ülevaate riigikantselei ülesehitusest ja tööst ning valitsuse töökorraldusest ja tegevuse planeerimisest Eestis.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava