Riigikantselei

Vabariigi Valitsus

 
 • Valitsuse kommunikatsioonibüroo, 15.04.2014 14:39 Peaminister Taavi Rõivas: Balticconnectori ja LNG terminalide osas on vajalik kiire kokkulepe

  Peaminister Taavi Rõivas: Balticconnectori ja LNG terminalide osas on vajalik kiire kokkulepe

  Helsingi, 15. aprill 2014 – Kohtumisel Soome Vabariigi peaministri Jyrki Kataineniga rõhutas peaminister Taavi Rõivas, et Balticconnectori ja LNG terminalide osas on vajalik kiire kokkulepe ning pikaks veninud protsess tuleb lõpule viia.

  Rõivase sõnul on energiasõltuvuse vähendamine Eesti valitsuse prioriteet ja kahe riigi koostöös on suurepärane võimalus muuta viisi, kuidas meie gaasiturud toimivad. Eesti valitsus peab seejuures kõige olulisemaks Soome-Eesti gaasivõrke ühendava gaasitoru Balticconnector valmimist.  „See ei ole ainult julgeoleku küsimus, see on küsimus ka rohkematest valikutest ja varustuskindlusest ning pare...

 • Valitsuse kommunikatsioonibüroo, 14.04.2014 18:02 Peaminister Taavi Rõivas sõidab töövisiidile Soome

  Stenbocki maja, 14. aprill 2014 - Peaminister Taavi Rõivas sõidab homme visiidile Soome, mille käigus on tal pikem töökohtumine oma Soome kolleegi Jyrki Kataineniga, samuti kohtub peaminister Soome Vabariigi presidendi Sauli Niinistöga.

 • Valitsuse kommunikatsioonibüroo, 10.04.2014 20:28 Valitsus saadab sõiduautode maksustamisega seotud eelnõud Riigikogule arutamiseks

  Valitsus kiitis tänasel kabinetinõupidamisel heaks sõiduautode maksustamisega seotud tulu- ja käibemaksuseaduse muutmise eelnõud ja saadab need arutamiseks Riigikogule.

 • Valitsuse kommunikatsioonibüroo, 10.04.2014 18:34 Valitsus leppis kokku järgmise nelja aasta eelarveprioriteetides

  Valitsus leppis tänasel kabinetinõupidamisel kokku järgmise nelja aasta eelarvepoliitilistes eesmärkides. Valitsuse eesmärk on kindlustada Eesti julgeolek, suurendada sissetulekuid ja kasvatada heaolu, vähendada laste vaesust ning hoida riigirahandust korras.

 • Valitsuse kommunikatsioonibüroo, 07.04.2014 15:04 Põllumajandusminister Ivari Padar alustab tööd

  Tallinn, Riigikogu, 7. aprill 2014 – Põllumajandusminister Ivari Padar astus täna ametisse ametivande andmisega Riigikogu ees.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava