Valitsuse istungid ja pressikonverentsid

Peaminister

Jüri Ratas on peaminister alates
23. novembrist 2016

Jüri Ratas kuulub Eesti Keskerakonda. Aastatel 2007-2016 oli Jüri Ratas Riigikogu XI, XII ja XIII koosseisu aseesimees.

Valitsuskoalitsiooni kuuluvad Eesti Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Isamaa ja Res Publica Liit.

 

Videod

Ajakirjanike küsimustele vastavad peaminister Jüri Ratas, kaitseminister Margus Tsahkna, sotsiaalkaitseminister Kaia Iva ja rahandusminister Sven Sester valitsuse pressikonverentsil.
12.01.2017
Ajakirjanike küsimustele vastavad peaministri ülesannetes tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning maaeluminister Tarmo Tamm.
05.01.2017
Ajakirjanike küsimustele vastavad peaministri ülesannetes tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, sotsiaalkaitseminister Kaia Iva, haridus- ja teadusminister Mailis Reps ning riigihalduse minister Mihhail Korb valitsuse pressikonverentsil.
29.12.2016
Eesti peaminister Jüri Ratase ja USA Kongressi delegatsioon senaator John McCaini ühine pressikonverents, 27. detsembril 2016
27.12.2016

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.