Valitsuse istungid ja pressikonverentsid

Peaminister

Jüri Ratas on peaminister alates
23. novembrist 2016

Jüri Ratas kuulub Eesti Keskerakonda. Aastatel 2007-2016 oli Jüri Ratas Riigikogu XI, XII ja XIII koosseisu aseesimees.

Valitsuskoalitsiooni kuuluvad Eesti Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Isamaa ja Res Publica Liit.

 

Videod

Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele majandus- ja taristuminister Kadri Simson, ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo, siseminister Andres Anvelt, justiitsminister Urmas Reinsalu ning riigihalduse minister Mihhail Korb.
25.05.2017
Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele peaminister Jüri Ratas, kultuuriminister Indrek Saar ja keskkonna minister Marko Pomerants.
18.05.2017
Eesti peaminister Jüri Ratase ja Georgia peaminister Giorgi Kvirikashvili ühine pressikonverents Stenbocki majas, 12. mai 2017
12.05.2017
Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele peaminister Jüri Ratas, justiitsminister Urmas Reinsalu, kaitseminister Margus Tsahkna ning riigihalduse minister Mihhail Korb.
11.05.2017

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.