Akrediteerimisinfo: Balti peaministrite kohtumine ning ühine pressikonverents

13.12.2017 | 14:13

Uudis
    • Jaga

18. detsembril kohtuvad Tallinnas Balti Ministrite Nõukogu raames Eesti peaminister Jüri Ratas, Läti peaminister Māris Kučinskis ja Leedu peaminister Saulius Skvernelis. Kohtumise fookuses on piirkondlik julgeolek ning energia- ja transpordiühendused, lisaks päevakajalised välispoliitilised küsimused. Peaminister Ratas annab kolleegidele ka ülevaate Eesti Euroopa Liidu eesistumise tulemustest.


Head ajakirjanikud!

Balti peaministrite kohtumine algab Balti jaama paviljonis 18. detsembril kell 11.00.
Külaliste saabumist (ca kell 10.35) ja kohtumise algushetki kajastada soovivatel fotograafidel ja operaatoritel palume kohal olla kell 10.20. Sissepääs Balti jaama paviljoni toimub parkla poolsest küljest.

Pärast kohtumist kell 12.45 toimub Lillepaviljonis (Pirita tee 26) kolme Balti peaministri ühine pressikonverents. Pressikonverents toimub eesti, läti ja leedu keeles ning sünkroontõlkega. Pressikonverentsil osaleda soovivatel ajakirjanikel palume kohal olla hiljemalt kell 12.20. Sissepääs Lillepaviljoni toimub Pirita tee poolsest väravast.

Külaliste saabumist, kohtumise algushetki ning pressikonverentsi jäädvustada soovivatel ajakirjanikel, fotograafidel ja teleoperaatoritel palume end akrediteerida hiljemalt reedel, 15. detsembril kell 12.00 aadressil press@riik.ee ning täpsustada, millist konkreetset sündmust te kajastada soovite (palun lisada oma isikukood ja väljaanne).

Akrediteeritud ajakirjanikud saavad dokumendi alusel oma rinnasildid kätte esmaspäeval, 18. detsembril Stenbocki majast (Rahukohtu 3) ajavahemikus 9.00 – 10.00.

Pressikonverentsi otseülekannet on võimalik jälgida: https://valitsus.ee/et/pressikonverentsid

Valitsuse kommunikatsioonibüroo

-