Peaministri jõulukaart kutsub üles ühte hoidma

21.12.2015 | 08:51

Uudis
    • Jaga
Stenbocki maja, 21. detsember 2015 - Peaminister Taavi Rõivas edastab oma jõulutervitused Eesti inimestele videokaardina, mis soovib ilusat jõuluaega ja sõbralikku uut aastat ning kutsub üles üksteist hoidma.  
Kaart teeb kummarduse ka lõppevale muusika-aastale ning eksportivatele ettevõtetele, kandes sõnumit läbi eri vanuses pianistide poolt esitatava noore Eesti helilooja Kirke Karja pala ning Estonia klaveri.  
“Iga Eesti inimene on unikaalne ja väga oluline. Meid on liiga vähe, et saaksime olla üksteise suhtes tõrjuvad või umbusksed. Hoidkem üksteist. Ja mitte ainult pühade ajal,” ütles peaminister Taavi Rõivas.  
Peaministri elektroonilises jõulukaardis on kasutatud fragmenti jazzpianisti Kirke Karja poolt Pae kollektiivile (https://www.facebook.com/paekoll/) loodud palast “Hümn”.  
Paberkaardi foto pildistas Kaupo Kikkas (http://www.kaupokikkas.com/), illustratsiooni autoriks on Eili Lepik (http://eililepik.tumblr.com). Digitaalse jõulukaardi produktsioon PropaPanda Productions’i (http://www.propapanda.eu) poolt. Täname ka jazziklubi Philly Joe's (https://www.facebook.com/phillyjoes/) ruumide ja Estonia klaveri laenamise ning sõbraliku vastuvõtu eest. 
Peaminister Rõivase digitaalset jõulukaarti näeb aadressilt: http://www.peaminister.ee/joulud/

Valitsuse kommunikatsioonibüroo

-