Valitsus pidas istungi, pressikonverentsil: Aab, Sutt, Kiik ja Riisalo

08.04.2021 | 10:44

Stenbocki maja, 8. aprill 2021 – Valitsus kiitis istungil esitatud kujul heaks päevakorrapunktid 1-4 ja 6-9. Istungi päevakorrast tõsteti kabinetinõupidamise päevakorda punkt nr 5, et täpsustada ERJK veebiarenduse rahavajadust. Päevakorda lisati üks täiendav teema.
    • Jaga

Päevakorda lisati COVID-19 piirangutest tulenevate kahjude kompenseerimise üldtingimuste määruse eelnõu, mis kiideti heaks. Toetusmeetmete üldtingimuste määrus on eelduseks 2021. aasta lisaeelarve vahendite valdkondlikeks kasutuselevõtmiseks, milleks täiendavalt on vajalik ka ministrite määruste vastuvõtmine. Määrus saab jõustuda pärast seda, kui Riigikogus on heakskiidetud 2021. aasta lisaeelarve.

Valitsuse istungi kommenteeritud päevakord: https://valitsus.ee/uudised/valitsuse-8-aprilli-istungi-kommenteeritud-paevakord

Kuna peaminister Kaja Kallas esineb praegu koroonaviiruse mõju leevendamise kava poliitilise avaldusega Riigikogus, pole kindel, kas ta jõuab kell 12 pressikonverentsist osa võtta. Võimalusel liitub ta pressikonverentsiga jooksvalt.

Pressikonverentsil osalevad riigihalduse minister Jaak Aab, ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt, tervise- ja tööminister Tanel Kiik ning sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo.

Koroonaviiruse leviku ohu vähendamiseks toimub valitsuse pressikonverents virtuaalselt algusega kell 12. Palume pressikonverentsil osaleda soovivatel ajakirjanikel anda sellest teada aadressil press@riik.ee

Valitsuse pressikonverentsi saab vaadata veebiülekandena reaalajas: https://youtu.be/AtDWq5bWH6s

Venekeelse sünkroontõlkega pressikonverents on jälgitav lingilt: https://youtu.be/85Hlp_nu55M

Valitsuse kommunikatsioonibüroo

üksus