Valitsus pidas istungi, pressikonverentsil Riigivanemates: Ratas, Ossinovski ja Reinsalu

23.11.2017 | 10:45

Uudis
    • Jaga

Stenbocki maja, 23. november 2017 - Valitsus kiitis täna kell 10 alanud istungil heaks päevakorra punktid 1-10 ja 13. Need punktid kiideti heaks esitatud kujul. Valitsuse pressikonverents toimub kell 12 Riigivanemate saalis ja sellel esinevad peaminister Jüri Ratas, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ning justiitsminister Urmas Reinsalu.

Päevakorrapunkt nr 11 avati aruteluks ja kiideti heaks täiendatud protokollilise otsusega.

Haridus- ja teadusministri palvel võeti päevakorrast välja punkt nr 12, mida valitsus otsustas arutada kabinetinõupidamisel.

Täiendavalt lisati päevakorda tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski palvel punkt nn noortegarantii kohta, mis samuti avati aruteluks. Tegemist on sotsiaalhoolekande seaduse ja maksukorralduse seaduse muutmise eelnõuga, mille eesmärk on  võimaldada KOV-il pakkuda 16–26-aastastele potentsiaalselt abivajavatele noortele proaktiivset tuge tööturule ja haridusellu naasmiseks. Eelnõu arutelu jätkub.

Loe päevakorra kohta lähemalt:
https://www.valitsus.ee/et/uudised/valitsuse-231117-istungi-kommenteeritud-paevakord

 

Kell 12 Riigivanemate saalis algaval pressikonverentsil osalevad peaminister Jüri Ratas, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ning justiitsminister Urmas Reinsalu.

Valitsuse pressikonverentsi saab vaadata veebiülekandena reaalajas:  https://valitsus.ee/et/pressikonverentsid

Pressikonverentsi saab jälgida ka nutilahenduse kaudu: http://meediaveeb.valitsus.ee/show.php

Valitsuse kommunikatsioonibüroo

-