Valitsuse liikmed tutvustavad piirangute osas tehtud otsuseid

20.04.2021 | 11:12

Stenbocki maja, 20. aprill 2021 - Kell 12.00 räägivad peaminister Kaja Kallas, riigihalduse minister Jaak Aab, haridus- ja teadusminister Liina Kersna ning tervise- ja tööminister Tanel Kiik valitsuses kokku lepitud otsustest, mis puudutavad COVID-19 leviku ohjeldamiseks kehtestatud piiranguid.
    • Jaga

Ühest toimetusest võib Stenbocki majja tulla mitte rohkem kui kaks inimest. Ajakirjanikud, kes soovivad vahetult pärast pressikonverentsi lõppu peaministriga eraldi intervjuud teha, võivad pressikonverentsi jälgida alates kella 12-st Stenbocki maja Inglisaalis. Palume selleks võimalusel kohal olla kell 11.50. Need ajakirjanikud, kes ei soovi pressikonverentsi jälgida, kuid soovivad teha peaministriga intervjuud, on Stenbocki majja oodatud kella 12.50. 

Küsimuste esitamiseks pressikonverentsi raames palume võtta kaasa oma arvuti. Intervjuud on võimalik teha pärast pressikonverentsi lõppu Inglisaali kõrval asuvas Riigipitsati saalis või Stenbocki maja sisehoovis. 


Koroonaviiruse leviku ohu tõttu toimub pressikonverents virtuaalselt algusega kell 12. Palume pressikonverentsil osaleda soovivatel ajakirjanikel anda sellest teada aadressil press@riik.ee .

Valitsuse pressikonverentsi saab vaadata veebiülekandena reaalajas: https://youtu.be/Q1NxrQkgZq4.

Venekeelse sünkroontõlkega pressikonverents on jälgitav lingilt: https://youtu.be/FIuqGIAsiVM.

Valitsuse kommunikatsioonibüroo

üksus