Akrediteerimisinfo: Kaja Kallas kohtub täna Hispaania peaministri Pedro Sánchezega

05.07.2021 | 15:54

Stenbocki maja, 6. juuli 2021 - Peaminister Kaja Kallas kohtub Hispaania peaministri Pedro Sánchezega, et rääkida kaitsekoostööst, NATOst ja Euroopa Liidu teemadest ning COVID-19 kriisi lahendamisest. Peaministrid annavad ühise pressikonverentsi. Kolmapäeval kohtub Sánchez president Kersti Kaljulaidi ja riigikogu esimehe Jüri Ratasega. Ajakirjanikud on oodatud visiiti kajastama. Palume end registreerida hiljemalt täna, 6. juulil kella 11.
    • Jaga

Teisipäeval, 6. juulil 17.45 Kohtumine peaminister Kaja Kallasega Stenbocki majas, foto- ja videovõimalus kohtumise algushetkedest. Palume aadressil Rahukohtu 3 kohal olla 15 minutit varem.

Teisipäeval, 6. juulil 18.40 Peaminister Kaja Kallase ja Hispaania peaminister Pedro Sáncheze pressikonverents Stenbocki majas. Pressikonverents on eesti ja hispaania keeles. Palume kohal olla 15 minutit varem. Pressikonverentsi ülekannet saab vaadata siit: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=c6jxFftI6sk&feature=youtu.be 

Kolmapäeval, 7. juulil 9.30 Kohtumine president Kersti Kaljulaidiga Kadrioru lossis, foto- ja videovõimalus. 

Kolmapäeval, 7. juulil 10.15  liikumine Mikkeli muuseumisse, näituse “Zuloaga. Hispaania hing“ külastamine koos president Kaljulaidiga. Foto- ja videovõimalus.

Kolmapäeval, 7. juulil 10.45 linnaekskursioon ja kohtumine riigikogu esimehe Jüri Ratasega, algus Kuninga ja Väike-Karja tänava nurgal. Foto- ja videovõimalus.

Akrediteerimistaotlus esita valitsus.ee lehel.

Valitsuse kommunikatsioonibüroo

üksus