Peaminister Kaja Kallas viibib täna Läänemaal

18.06.2021 | 08:46

Stenbocki maja, 18. juuni 2021 – Peaminister Kaja Kallas on täna ringsõidul Läänemaal, et kohtuda kohaliku elu eestvedajate ja ettevõtjatega ning külastada kohalikku haiglat.
    • Jaga

Valitsusjuht alustab visiiti puidutöötlemisettevõttes Haapsalu Uksekeskus, mis tähistab tänavu oma 30. tegutsemisaastat. Seejärel külastab ta Läänemaa haiglat, et saada ülevaade koroonakriisi mõjudest. Ennelõunal kohtub peaminister kohalike ettevõtjatega, et arutada lahendusi piirkonna parimaks arenguks.

Kell 13.30 on läänemaalased oodatud osalema Haapsalu kultuurimajas toimuval vestlusringil peaministriga. Pärastlõunal tutvub Kallas Palivere turismi- ja tervisespordikeskusega.

„Haapsalu on oluline piirkonnakeskus, mis annab tööd ja leiba paljudele ning Läänemaa loodus ja põnev kultuurilugu meelitavad siia külalisi nii kodu- kui välismaalt. Mul on hea meel, et saan täna Läänemaa inimestega arutada erinevaid kitsaskohti ja lahendusi, mis võimaldaksid neil end kindlamana tunda ning oma kodukoha arengusse jätkuvalt panustada,“ sõnas peaminister Kaja Kallas.

Peaminister plaanib järgemööda väisata kõiki maakondi.


Lisainfo:
Jürgen Randma
(+372) 5614 4476

Valitsuse kommunikatsioonibüroo

üksus